prev Kariéra

Manažer/Manažerka sítě SUNDISK family

SUNDISK / O nás / Kariéra / Manažer/Manažerka sítě SUNDISK family

Jsme rodinná firma s 20letou tradicí, s přátelskou a otevřenou atmosférou. Organizujeme firemní eventy, outdoorové a teambuildingové programy v Česku i v zahraničí. Pod značkou SUNDISK family spravujeme síť sportovně-rekreačních a ubytovacích zařízení v Českém ráji, v Jizerských horách i na Jižní Moravě.

Manažer/ka sítě SUNDISK family

SUNDISK family je neustále rostoucí síť služeb v cestovním ruchu, která zahrnuje půjčovny sportovního vybavení, informační centra, ubytovací zařízení a gastronomické služby. Naším posláním je poskytovat našim zákazníkům nezapomenutelné zážitky a kvalitní služby.

Do našeho dynamického týmu hledáme zkušeného manažera nebo manažerku.

Co vás čeká

Co od vás očekáváme

Co nabízíme:

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte poslat motivační dopis a životopis na email: kariera@sundisk.cz. Těšíme se na osobní setkání a na možnost probrat, jak se můžeme navzájem obohatit.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 11. 8. 2024, nástup ihned nebo dle dohody.

Těšíme se na Vaši odpověď!

Půjčovnu lodí a naše provozovny najdete na webových stránkách sundiskfamily.cz